Na skróty
Swoim Gościom oferujemy wyśmienite dania za rozsądną cenę

Pallazzo

tee

zweitische

gaste 

Aleja

 

 

Organizujemy:   

 

1.  Przyjęcia okolicznościowe.

Duże sale (balowa 50 osób, jadalnia 50 osób, restauracja 30 osób) to doskonałe miejsce do organizacji różnego rodzaju przyjęć, takich jak komunie, jubileusze, spotkania firmowe, wesela, sylwestry, andrzejki. W przygotowanym do tego specjalnie miejscu w parku można organizować ogniska, pieczenie prosiaków czy zabawy na świeżym powietrzu.

 

2.  Spotkania integracyjne dla pracowników firm.

Duże sale, wielohektarowy park, izolacja od otoczenia, to wymarzone warunki do organizacji spotkań integracyjnych dla pracowników Państwa firmy. Zajęcia mogą odbywać się w trzech dużych salach, zaś siedem hektarów parku to znakomity teren do aktywnych zajęć na świeżym powietrzu.

 

3.  Kursy i szkolenia.

Różnorodne formy kursów (tj. np. medycyna naturalna, NLP, astrologia i chiromancja) mogą być przeprowadzane zarówno w parku, jak i na terenie obiektu. Do państwa dyspozycji jest salon balowy doskonale nadająca się do wszelkiego rodzaju spotkań grupowych. Tu również w czasie niekorzystnych warunków pogodowych można organizować poranne ćwiczenia itp.

 

4.  Festyny, jarmarki, wystawy i targi.

W parku należącym do posiadłości, na polanie przy pałacyku mogą być organizowane duże imprzey masowe takie jak festyny, targi, pokazy, wystawy i jarmarki. Duzy obszar otoczony drzewami wygląda jak wielka zielona sala, z drugiej strony zapewnia izolację akustyczną, przez co organizowane imprezy  nikomu nie zakłócają ciszy nocnej. Właściciele zapewniają wymaganą infrastrukturę energetyczną, sanitarną i wodną.

 

5. Ezoteryka,medytacja oraz ziołolecznictwo

Zarówno dworek, jak i tereny zielone wokół niego znakomicie nadają się do zajęc wymagających skupienia, izolacji i spokoju np. medytacji, relaksacji, ćwiczeń jogi, tai-chi oraz chi-kung. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych zajęcia te można przyprowadzić w sali balowej. Warto wspomnieć, że buddyjska wspólnota Zen, która praktykowała w naszym obiekcie, bardzo ceniła sobie aurę dworku, a medytacje uważała za bardzo udane. Medytacje, relaksacje i ćwiczenia na łonie natury również będą dawać pozytywne rezultaty - panuje tu cisza i spokój, a tereny wokół dworku umożliwiają kontakt z żywiołami wody, ziemi, powietrza i ognia.
W parku należącym do posiadłości znaleźć można bardzo dużo różnych, rzadko spotykanych roślin, z których wiele wykorzystywanych jest w ziołolecznictwie. Okolice Pałacyku słyną z jedynych w swoim rodzaju „mokradeł trzcińskich" bogatych w unikalne na skalę europejską rośliny. Niedaleko posiadłości - na Różance - znajdują się pozostałości ogrodu botanicznego, gdzie można jeszcze znaleźć wiele odmian roślinności alpejskiej.

 

 

 

esik
Zdjęcia z imprez

Festyn
Festyn świętojański JANOWIANKI 2011

(aby obejrzeć fotografie kliknij na obrazek powyżej, a następnie przewijaj zdjęcia strzałkami lewo prawo)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

szablony stron